Кабмін не знайшов коштів на створення сайту з використання бюджету

kabmin budget

 
Коштів на створення сайту з інформацією про використання всіх бюджетних грошей немає. Про це вчора заявив завідувач сектором розвитку бюджетно-податкових відносин секретаріату уряду Володимир Пасічник під час обговорення на круглому столі питання імплементації закону «Про відкритість використання публічних коштів», передає к РБК-Україна.


За його словами, на обслуговування ресурсу потрібно три мільйони гривень щорічно.

«Також потрібно знати, скільки потрібно на його створення, а не тільки обслуговування. Відповідні кошти ще на сьогодні не передбачені ні в бюджеті, ніде. Треба вносити зміни до державного бюджету», - заявив Володимир Пасічник.

У той же час віце-спікер парламенту Андрій Парубій нагадав, що законом передбачено створення порталу максимум до кінця року.

Нагадаємо, раніше народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект №2172 «Про внесення змін до статті 28 Бюджетного кодексу України щодо доступу до інформації про бюджетні показники у формі відкритих даних».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.