Демчишин заявляє, що тарифи на газ не можуть бути переглянуті, а Зубко наполягає на аудиті боргів за газ

tarifi gas

 
«Це неможливо. Зрозуміло, що є якісь політичні цілі перед місцевими виборами, і людей намагаються підготувати до того, що ці тарифи необґрунтовані», - повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин в інтерв’ю РБК-Україна.


За словами Демчишина, заяви про те, що тарифи необґрунтовані — це банальний популізм.

«Проблема не в ціні газу, а в тому, що той, хто не має можливості заплатити, повинен отримати дотацію від держави і заплатити за газ стільки, скільки він платив вчора», — уточнив міністр.

А віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко також в інтерв'ю РБК-Україна заявив, що підприємства теплокомуненерго на сьогодні повинні за природний газ понад 8 млрд грн, водоканали - близько 2 млрд грн за електроенергію, а держава не виплатила 4,5 млрд грн різниці в тарифах.

«Вважаю, що необхідно провести аудит цих боргів. Це дасть чітке розуміння - це ті гроші, які галузь повинна віддати за газ, або це штучно сформовані борги не перед реальними постачальниками газу, а якимись комерційними компаніями-«прокладками», - зазначив Зубко.

За його словами, робота з аналізу боргів зараз ведеться Міністерством енергетики та вугільної промисловості в рамках прийнятого закону про стабілізацію фінансового стану «Нафтогазу України».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.