mogno vse

​Для чого зроблені блокіровки податкових накладних?

Все дуже просто:


1.Бюджет в Україні поповнюється тільки однією конторою, яка має скорочену назву ОПГ, або повну – Державна фіскальна служба.

Про своє «поповнення бюджету» вони «па-савецки» рапортують при кожній нагоді. Бізнес до поповнення бюджету немає ніякого відношення, за їх висловлюваннями.

2.Бізнес займається тільки тим, що уклоняється від сплати податків. У цьому твердо впевнені податківці-фіскали.

Ще податківці чомусь впевнені, що бізнес користується коштами, які за визначенням є державними.

Але в державі немає «державних» коштів, це особисто кошти платників податків, фізичних та юридичних осіб.

3. Держбюджет в Україні розраховується від витрат - скільки потрібно заплатити депутатам, міністрам, силовикам, армії (саме в такому порядку) та іншим, ще не забути пенсії підняти на 10 гривень, бюджетникам зарплату.

Тому під статті витрат підганяються дохідні статті.

Одна із них – надходження від ПДВ.

4. Переходимо до питання блокування податкових накладних з ПДВ.

Скажемо, працює середнє або мале підприємство, або ФОП, и вийшов у них валовий доход від продажу товару за, скажемо, листопад 2017 р., коли почалися масові репресії, пардон, масові блокування податкових накладних у бізнесу в Україні, в 3 млн грн, або 500 000.00 грн ПДВ.

Але підприємства (щоб щось продати, потрібно щось купити) купили товару на 2 850 000.00 грн, або на 475 000.00 грн ПДВ. Прибуток вийшов 150 000.00 грн.

З цього прибутку потрібно заплатити ПДВ 25 000.00 грн. – (500 000.00-475 000.00=25 000.00). З решти 125 000.00 грн потрібно сплатити податки із зарплати, саму зарплату, оренду офісів та інших приміщень, сплатити за користування Інтернетом та іншими видами зв'язку та інші витрати.

Що робить ДФС – вона блокує податкові накладні на суму 500 000.00 грн, які підприємство все одно повинно включити в Декларацію по ПДВ за листопад 2017 р. і перерахувати цю суму до бюджету.

Але покупець у цього підприємства теж не отримав податкового кредиту на ці ж 500 000.00 грн, до речі, але товар все ж таки отримав і продав на якійсь завод на суму 3 150 000.00 грн, або 525 000.00 грн.

Він також зобов'язаний включити ці податкові накладні на 525 000.00 в звіт по ПДВ за листопад 2017 р. і перерахувати цю суму до бюджету.

Що ж виходить в результаті - замість 50 000.00 грн, чесно зароблених бюджетом, бюджет краде з допомогою ДФС у бізнесу понад мільйон гривень, вилучає їх з оборотних грошей тільки у двох підприємств.

Те, що це серйозно відіб'ється на економіці, на цінах, тарифах, зарплатах - це ще нічого не сказати.

Є ще більш важливе:

5. Блокування податкових накладних означає, що фізична особа-підприємець, фірма, підприємство визнані винними і покарані всупереч Конституції та без рішення суду.

Також, згідно ст. 6 Господарського кодексу України, одним із загальних принципів господарювання в Україні є, зокрема, заборона незаконного втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у господарські відносини.

А тепер питання – якщо платник порушує законодавство, що робить держава?

Правильно, наказує його.

Друге питання – якщо держава, тобто, чиновники, яких близько 300 000.00 порушують законодавство, що робить суспільство, народ, якого понад 40 млн, зі своїми підлеглими-чиновниками, найнятими їм на роботу?

Нічого.

Ну, може, ще підвищити зарплату через ВР.

У нас всі чиновники чомусь вирішили, що вони недоторканні, закон для них не писаний.

А що народ?

(Народ безмолвствует). Що означає алегорично: 1. Про покірливу слухняність народу владі, про відсутність бажання, волі, сміливості захищати свої інтереси.

Але, все ж таки, не мовчіть?!

Larisa Bogdanova, facebook.com

Фото news.dtkt.uaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минулої доби Об'єднані сили вживали заходів щодо недопущення загострення ситуації. Серед українських військових поранень зазнали двоє військовослужбовців

подробнее

Опрос

Поддерживаете ли Вы введение военного положения в Украине?

pp
Конфликты и законы © 2008-2018.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.