Прокуратура столиці повернула Києву 35 га незаконно орендованих земельних ділянок

dilyankiОрганами прокуратури столиці впродовж березня-квітня до Господарського суду м. Києва заявлено 54 позови про розірвання договорів оренди земельних ділянок, внаслідок їх нецільового використання, порушення умов договору щодо сплати орендної плати та земельного податку.

Загальна площа земель столиці, що будуть звільнені за прокурорського втручання, складають 35 га, а їх вартість – 410 млн. грн.

Як приклад, Господарським судом міста Києва задоволено позов прокуратури столиці про розірвання договору оренди та повернення київській громаді 4 га землі вартістю 12 млн. грн. по вул. Онуфрія Трутенка.

Крім цього, на даний час порушені судові провадження за позовами прокуратури Шевченківського району столиці про розірвання договорів оренди земельних ділянок площею 3 га по вул. Глибочицькій, 43 (ТОВ «Ел-Інвест»), площею 1,4 га по вул. Воровського, 17 (ТОВ «Сінний ринок»), площею 0,7 га по вул. Багговутівській, 16 (ТОВ «Авгур»), площею 0,2 га по вул. Артема, 55-В (ТОВ «Інтерблок Плюс»), повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.