Будинки комплексу житлової садиби родини художників Мурашків повернуто столиці

dom murashko

 
Завдяки послідовній та принциповій позиції прокуратури міста Києва територіальній громаді столиці повернуто чотири житлові будинки у центрі столиці на вул. Мала Житомирська, які є об’єктами культурної спадщини та перебувають на державному обліку як пам’ятки місцевого значення, зокрема живописна майстерня та флігель художника О. Мурашка.

Загальна площа зазначених будинків становить понад 4,5 тис. м2, а балансована вартість – майже 3,5 млн. грн.

Нагадаємо, що Господарський суд міста Києва 19.10.2011 року задовольнив позов прокуратури столиці та визнав недійсними укладені між ТОВ «Пантеон-Інвест» і ТОВ «Вестіга» договори купівлі-продажу зазначених будинків та постановив витребувати ці пам’ятки у комунальну власність територіальної громади.

Зазначимо, що будинки кінця ХІХ ст., в яких жив та працював відомий художник О. Мурашко, занесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та значаться як пам’ятки історії, архітектури та містобудування і включені до енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України», повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.