Прокурор Києва заявив про готовність прокуратури столиці до роботи з новим КПК

prok riev new

 
Прокурор міста Києва Анатолій Мельник у виступі на колегії за підсумками роботи у І півріччі 2012 року особливу увагу закцентував на підготовці прокуратури до виконання нового Кримінально-процесуального кодексу та пов’язаних з ним доповнень до інших законів, які вводяться в дію з 19 листопада. 


«Наше основне завдання на сьогодні – це навчання та оволодіння новим Кримінально-процесуальним кодексом України для його професійного та ефективного застосування», - сказав прокурор столиці. За словами А. Мельника в прокуратурі міста вже сформовано чітке бачення механізму функціонування Єдиного реєстру матеріалів досудового розслідування за новим КПК, який повинен оптимізувати роботу слідчого, прокурора та судді.

«З новаціями у КПК роботи побільшає. Але прокуратура столиці готова до таких змін та забезпечить виконання Закону», - підсумував прокурор, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.