У Києві скасовано незаконну приватизацію квартир

prok riev new

 
Деснянським райсудом м. Києва задоволено два позови прокуратури Деснянського району столиці та скасовано розпорядження про приватизацію квартир у Києві без урахування майнових інтересів недієздатних членів сім’ї.


Квартири в будинках на вул. Матеюка, 13 та вул. Бальзака, 61 були приватизовані родичами інвалідів, які тимчасово перебували на лікуванні у психоневрологічному інтернаті, але за якими, згідно із законодавством, зберігається жиле приміщення упродовж усього часу знаходження в установі соціальної допомоги.

За рішенням суду свідоцтва про право власності на ці квартири, видані районними органами приватизації, визнано недійсними.

Як повідомлялося, приватизацію квартир було здійснено на підставі недостовірних довідок про склад сім’ї, до яких посадовцями ЖЕКу не було включено тимчасово відсутніх інвалідів.

За службову недбалість посадовців ЖЕКу прокуратурою Деснянського району столиці порушено 2 кримінальні справи (ч. 2 ст. 367 КК України), одну з яких вже скеровано до суду, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.