За порушення вимог законодавства про охорону праці засуджено посадовців ПАТ «Оболонь»

obolon

 
Прокуратурою Оболонського району столиці підтримано державне обвинувачення у суді по кримінальній справі за обвинуваченням трьох службових осіб ПАТ «Оболонь» за порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило смерть людини (ч. 2 ст. 271 КК України – порушення вимог законодавства про охорону праці).


Посадовцями товариства не забезпечено безпечне виконання робіт із застосуванням отруйної речовини епураміну, внаслідок чого її залишки було поміщено у поліетиленову пляшку від напою «Лайм» та залишено у доступному місці.

Слюсар-ремонтник товариства випив отруйну речовину із пляшки з етикеткою солодкого напою та через 8 днів помер у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

Смерть потерпілого настала від гострого отруєння речовиною опікової дії важкого ступеня.

Вироком Оболонського районного суду м. Києва трьох посадовців ПАТ «Оболонь» засуджено до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.