У Києві провели графіті-акцію проти нового КПК

ch k

 
Минулої ночі активісти Чорного Комітету провели графіті-акцію в Києві. На своїх малюнках вони зображували людину за гратами і напис «я ходив без паспорту». Причиною акції стало те, що 20-го листопада починає діяти новий Кримінально-процесуальний Кодекс. Відтепер, за його нормами, працівники МВС мають право затримати будь-якого громадянина на 72 години в тому разі, якщо в нього не буде з собою паспорта.


Окрім того, новий КПК дозволяє порушити кримінальну справу, проводити слідчі дії, а також обшук без відома підозрюваного. Також працівники міліції зможуть встановити відео та аудіо контроль за підозрюваним навіть без дозволу суду, лише з ініціативи слідчого.

Активісти Чорного Комітету переконані, що всі ці кроки спрямовані на остаточне встановлення поліцейської держави та знищення будь-якого опозиційного руху. Тому акції різного формату проти встановлення диктатури будуть продовжуватись і надалі як в Києві, так і в інших регіонах України, повідомляє прес-служба Чорного Комітету.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.