Прокуратура вимагає скасувати дозвіл на будівництво на проспекті Маяковського у Києві

prokuratura obolon

 
Прокуратура Деснянського району столиці внесла подання керівництву Інспекції державного архбудконтролю в м. Києві з вимогою скасувати реєстрацію декларації про початок будівельних робіт на просп. Маяковського, 4 у Деснянському районі. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Деснянського району міста Києва.


Рішенням Київради у 2010 році земельну ділянку площею 0,38 га на просп. Маяковського, 4 передано в оренду приватному підприємству для будівництва торговельно-офісного комплексу.

У подальшому після отримання дозвільних документів забудовник розпочав будівництво.

Натомість, прокурорською перевіркою встановлено, що декларація про початок виконання будівельних робіт, зареєстрована Інспекцією архбудконтролю в м. Києві, була видана з порушенням містобудівного законодавства України.

Так, інформація, подана забудовником для реєстрації вказаного документа, як з’ясувалося, не відповідає відомостям, зазначеним у проекті будівництва торговельно-офісного комплексу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.