У Києві судитимуть іноземця за організацію незаконного переправлення нелегалів до країни ЄС

prok riev new

 
Прокуратура Києва затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно громадянина Єгипту за звинуваченням в організації незаконного переправлення людей через державний кордон України. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


За результатами досудового розслідування, затриманому було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України). В даний час матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до суду для розгляду по суті.

За вчинення цього злочину обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 9 років.

Як повідомлялося, 19-річний єгиптянин за грошову винагороду у розмірі 1500 доларів США організував незаконне переправлення через українсько-польський кордон чотирьом своїм співвітчизникам-нелегалам. Усіх учасників оборудки було затримано у ході спецоперації прокуратури Києва та СБУ.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.