Чиновники переплатили за ремонти у столичних будинках понад 230 тис. гривень

prok riev new

 
Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом службової недбалості посадовців КМДА, з вини яких за ремонтні роботи у столичних будинках з державного бюджету було зайво перераховано понад 230 тис гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Встановлено, що у 2011 році Головне управління житлового господарства КМДА уклало низку договорів з приватними підприємствами на проведення капітальних ремонтних робіт у житлових будинках у Голосіївському, Дарницькому, Печерському та Солом’янському районах столиці.

У подальшому, не перевіривши якість та обсяг виконаних робіт, чиновники безпідставно перерахували фірмам-підрядникам понад 230 тис. гривень.

До того ж, як з’ясувалося, частину коштів сплачено навіть за ті роботи, які взагалі не були виконані.

Відомості про вчинення посадовцями ГУ житлового господарства кримінального правопорушення прокуратурою Києва внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 367 КК України (Службова недбалість). Триває досудове розслідування.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.