У Києві директора театру викрито в отриманні 13 тисяч гривень неправомірної вигоди

prokuratura obolon

 
Прокуратурою Дніпровського району столиці спільно з працівниками райуправління міліції викрито директора комунального театру під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 13 тисяч гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Дніпровського району міста Києва.


Вказану суму 43-річний посадовець отримав від підприємця за підписання договору оренди приміщень театру для проведення зйомок рекламних роликів та музичних кліпів.

Службовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368-3 КК України (Одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди).

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 136 тис. гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.