За фактом травмування дітей на каруселях розпочато розслідування

darinok

 

За втручання прокуратури Деснянського району столичними працівниками міліції розпочато кримінальне провадження за фактом травмування двох малолітніх дітей на атракціоні у центрі торгівлі «Даринок», повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Деснянського району м. Києва.


Встановлено, що через неналежне закріплення пасків безпеки на ланцюговій каруселі 11-річний хлопчик та 14-річна дівчинка отримали легкі тілесні ушкодження.

За даним фактом внесені відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки).

Досудове розслідування доручено слідчим райуправління міліціі. Хід розслідування знаходиться на особистому контролі прокурора Деснянського району.

Крім того, зважаючи на виявлені порушення, прокуратурою розпочато комплексну перевірку із залученням спеціалістів територіального управління Держгірпромнагляд у Киівській області та місті Києві діяльності всіх атракціонів у районі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.