Прокуратура підозрює директора Київського молодіжного центру праці у привласненні 240 тисяч гривень

prok riev new

 
Столична прокуратура направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно директора Київського молодіжного центру праці за обвинуваченням у привласненні державних коштів в особливо великих розмірах.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Прокурорською перевіркою встановлено, що упродовж 2012-2013 років за безпосередньої вказівки вказаного посадовця на роботу у Київський молодіжний центр праці були прийняті 23 особи.

Втім, як виявилось, зазначені люди в цій установі фактично ніколи не працювали. Натомість заробітну плату, яку нараховували псевдо-працівникам, директор привласнював. Таким чином, керівник закладу незаконно збагатився на майже 240 тисяч гривень державних коштів.

Дії посадовця кваліфіковано за ч.4 ст.191 Кримінального Кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Наразі матеріали кримінального провадження перебувають на розгляді у Шевченківському райсуді столиці.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.