Прокуратурою організовано перевірку мережі гральних закладів «Фаворит спорт»

favorit

 
Прокуратура м. Києва тримає на особливому контролі протидію незаконній організації грального бізнесу на території столиці. Спільно з правоохоронцями й надалі проводить заходи, спрямовані на припинення діяльності мереж гральних закладів.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Так, прокуратурою Святошинського району організовано перевірку законності діяльності мережі гральних закладів «Фаворит спорт», які діяли під виглядом розповсюдження державних лотерей.

В рамках розслідування кримінального провадження столичними правоохоронцями проведено ряд обшуків, у ході яких вилучено близько 100 одиниць комп’ютерної техніки.

Відомості за вказаним фактом внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом).

Наразі триває слідство та проводяться комп’ютерно-технічні експертизи.

Нагадаємо, у жовтні прокуратура столиці спільно з правоохоронцями припинила незаконну діяльність 30 гральних закладів «Кінг».



Коментарі

  +0 #1 Антон 7 нояб. 2014 г., 08:51:03
Что же так сразу все вытираете? :-?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.