У столиці заарештовано двох наркодилерів

prok kiev new

 
Прокуратурою міста Києва здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно членів злочинної групи, які налагодили збут синтетичних наркотиків та психотропних речовин на території столиці. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Незаконну діяльність організували двоє киян. Чоловіки орендували у столиці квартиру, у якій облаштували нарколабораторію. Під час обшуку вказаного помешкання вилучено обладнання, пристосоване під виготовлення психотропних речовин, а також 65 патронів до вогнепальної зброї.

Крім того, у одного із затриманих правоохоронці вилучили речовину, що містила близько 80 грам кокаїну. Вартість вилученої суміші складає близько 16 тис доларів США.

Діяльність злочинної групи було викрито за результатами проведених оперативних закупок.

За клопотанням слідчого, погодженого з прокурором, Шевченківський райсуд столиці обрав для затриманих запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

Досудове слідство триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.