З незаконної оренди вилучено земельну ділянку на Подолі вартістю понад 11,2 млн гривень

gosp sud m kieva

 
Господарський суд міста Києва підтримав позицію столичної прокуратури та розірвав договір оренди земельної ділянки площею 0,14 га та вартістю понад 11,2 млн гривень, що розташована на вул. Верхній Вал, зобов’язавши акціонерне товариство повернути землю у користування киянам.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Вказана ділянка у 2006 році була передана в довгострокову оренду акціонерному товариству закритого типу для будівництва, обслуговування та експлуатації будівлі торговельного та офісного призначення. Проте з'ясувалося, що з 2009 року орендар припинив сплачувати кошти за користування ділянкою. Як наслідок у товариства виникла заборгованість у розмірі 738 тисяч гривень.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура міста Києва звернулась до суду, який погодився з доводами прокурора про порушення акціонерною компанією вимог закону та умов договору оренди щодо своєчасного внесення орендної плати.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.