На Київщині викрали гроші з церковного храму

vikrali pogertvi

 
Ранком 15 лютого до Обухівського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Креничі з приміщення церкви «Святої Богородиці» зі скриньки для збору пожертв викрадені грошові кошти у сумі 1000 гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП Київської області.


На місце події прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці, оглянувши місце події, встановили, що зловмисники потрапили до приміщення храму шляхом злому вхідних дверей. Імовірний час скоєння крадіжки: з 20 години 14 лютого до 8 години ранку наступного дня. Саме у цей час церква закривається для прихожан.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ч. 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення). Поліція встановлює всі обставини цієї події. Триває слідство.

Поліцейські звертаються до громадян з проханням повідомити будь-яку інформацію (за номером «102»), яка стосується скоєння цієї крадіжки та може допомогти встановити особи злочинців.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.