У Києві поліція розшукує вокзального «мінера»

vokzal zaminuvannya

 
Сьогодні близько 3:30 ночі до чергової частини лінійного відділу поліції на станції «Київ-Пасажирський» зателефонував чоловік та повідомив: якщо йому не передадуть гроші (суми не вказав), він усе підірве. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва, передають «Конфлікти і закони».


До вокзалу прибули всі профільні служби. З небезпечної території евакуювали 350 пасажирів і 75 співробітників вокзального комплексу. Будівлю та прилеглу територію ретельно оглянули, але вибухових пристроїв чи речовин не виявили. Близько 5-ї години ранку роботу вокзалу відновили. Затримки руху поїздів не було.

Поліція за даним фактом розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу України та продовжує проводити заходи, спрямовані на встановлення псевдомінера. Уже встановлено, що виклик було здійснено з мобільного телефону у Шевченківському районі столиці. Зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.