У Києві розшукують трьох осіб, які скоїли розбійний напад

110 tisyzch3

 
Зловмисники заволоділи 110 тисячами доларів США потерпілого та втекли на автомобілі. Розпочате досудове розслідування.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, вранці чоловік приїхав на роботу автомобілем. Коли вийшов із машини, до нього раптом підбігло троє невідомих та повалили на землю. Потім почали наносити йому удари руками і ногами. Після протистояння вони бризнули чоловіку в обличчя балончиком, відібрали сумку з грошима та зникли.

Як розповів потерпілий, грошові кошти він збирав декілька років та хотів обміняти їх на гривні для купівлі квартири.

110 tisyzch1

110 tisyzch2

110 tisyzch4

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції відкрите кримінальне провадження за ч. 4 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці з’ясовують всі обставини даної події, проводяться оперативно-розшукові дії з метою встановлення осіб, причетних до цього тяжкого злочину. За скоєне винним загрожує позбавлення волі до п’ятнадцяти років.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.