Київська поліція встановлює обставини крадіжки грошей та золота із банківської установи

bank skrinka1

 
До чергової частини надійшло повідомлення про те, що в приміщенні депозитарію, який знаходиться в Подільському районі столиці, зникли грошові кошти та золото. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва, передають «Конфлікти і закони».


Приїхавши на місце події, працівники поліції допитали потерпілого, який розповів, що два місяці тому, уклавши договір із банком, він залишив на тимчасове зберігання 210 тисяч доларів США, близько 23 тисяч євро та більше трьох кілограмів золота. Коли ж чоловік прийшов у банк, щоби забрати свої збереження, грошей і золота у скриньці не було. Також він повідомив, що ключ від скриньки постійно зберігав у себе та не губив його.

bank skrinka2

bank skrinka3

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили банківську скриньку, ключ та два сліди відбитків пальців рук. Вилучене відправили на проведення експертизи.

Слідчим відділом Подільського управління поліції за фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження. Санкція статті передбачає позбавлення волі від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.