​У Києві демонтовано газову заправку, яку нелегально встановили біля навчального закладу

Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №8 здійснено демонтаж нелегального автогазозаправного комплексу, розташованого на вул. С. Сосніних у Святошинському районі столиці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, передають «Конфлікти і закони».


Як встановлено у ході досудового слідства, розпочатого за ст. 356 КК України (самоправство), газова заправка працювала без жодних дозвільних документів. Окрім того, в порушення правил техногенної безпеки, вона була встановлена у небезпечній близькості до навчального закладу - міжрегіонального професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації.

Демонтаж нелегального об’єкту проведено за участі працівників управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції у м. Києві, Святошинського управління поліції та спеціалістів Державної служби з питань надзвичайних ситуацій.

Наразі місцевою прокуратурою готується клопотання про арешт вилученого майна. Слідчі дії тривають.

Фото прес-служби прокуратури міста Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.