​У Києві затримали серійного крадія з авто

У слідчому відділі Святошинського управління поліції розслідуються два кримінальних провадження за вчинення чотирьох крадіжок. Зловмисника заарештовано. Перед новорічними святами чоловіка затримали за крадіжку відеореєстратора з автомобіля. Розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Тоді суд обрав чоловіку міру запобіжного заходу – домашній арешт, однак підозрюваний втік із місця проживання, тому слідчий оголосив чоловіка у розшук, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


За кілька днів його затримали за вчинення ще однієї крадіжки з машини. Цього разу суд обрав зловмиснику міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Здобиччю зловмисника ставали відеореєстратори, мобільні телефони, магнітофони та інструменти. Крадене він продавав. На цей час доведена його причетність до чотирьох злочинів.

Раніше підозрюваний притягався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.