​Столична поліція розшукує свідків автопригоди біля Шулявського шляхопроводу

Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці 29 жовтня 2017 року. Правоохоронці попередньо встановили: близько 06:20 на вулиці Вадима Гетьмана автомобіль «ЗАЗ-Сенз», який рухався у напрямку проспекту Перемоги, навпроти будинку №2 збив пішохода. Від удару чоловіка відкинуло на зустрічну смугу, де на нього здійснив наїзд «Мерседес-Бенц». Від отриманих травм потерпілий помер на місці, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Слідчо-оперативна група провела огляд місця події, задокументувала правопорушення. Кримінальне провадження розпочали за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Призначені судові експертизи, проводяться інші слідчі дії для встановлення механізму автопригоди.

Правоохоронці звертаються із прохання до свідків ДТП допомогти у розслідуванні та зателефонувати до слідчого управління за номерами: (044)-271-68-74, 096-00-946-99.

Фото прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.