​У Києві поліцейські затримали чоловіка за крадіжку із мікроавтобусу

За словами начальника Дніпровського управління поліції Олександра Кузьміна, під час відпрацювання території району співробітники карного розшуку побачили місцевого мешканця, який раніше неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Він підозріло себе поводив біля мікроавтобусу на парковці, а тому поліцейські вирішили спостерігати за ситуацією, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


«Згодом чоловік відчинив транспортний засіб, забрав звідти сумку з документами та грішми та спробував втекти. Ми відразу відреагували та зупинили його. Це - 58-річний житель району, який має судимості за майнові злочини. У порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України правопорушника затримали», - зазначив правоохоронець.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.