​У Києві від удару струму загинув 10-річний хлопчик

Під час прогулянки з другом підліток вирішив вилізти на дах вагона. Проте така розвага закінчилася трагічно: від отриманих травм неповнолітній загинув на місці.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, до чергової частини Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Радищева на вагоні дитину вдарило електрострумом. На місце події виїхала слідчо-оперативна група районного управління поліції, працівники сектору ювенальної превенції та медики.

Опитавши друга загиблого хлопчика, правоохоронці встановили, що вони гуляли біля залізничних колій, коли товариш вирішив залізти на дах вагона. У результаті дитину вдарило електрострумом, від отриманих травм хлопчик помер на місці.

За даним фактом слідчим відділом Солом’янського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з додатковою кваліфікацією – нещасний випадок.

Для недопущення таких випадків поліцейські закликають батьків приділяти більше уваги дітям і цікавитися, як вони проводять дозвілля.

Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.