​У Києві на Майдані Незалежності активісти намагалися встановити намет. Поліція завадила цьому

Як відомо: сьогодні у столиці за порядком стежить близько 6000 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії, завдання яких – попередити правопорушення і не допустити провокацій.


Однак на вулиці Михайлівській група осіб влаштувала штовханину з правоохоронцями при спробі провести перевірку, у результаті чого виникла сутичка. На щастя, під час таких дій ніхто не постраждав. Правоохоронці, аби не допустити провокацій, вилучили у активістів намет, який вони хотіли встановити на Майдані Незалежності, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

Разом із тим, до столичної поліції з Київської міської державної адміністрації не надходила інформація про проведення акції із використанням наметів на Майдані Незалежності, де облаштовані святкові конструкції та інсталяції.

Поліція Києва просить із порозумінням ставитися до всіх превентивних заходів безпеки, зокрема до перевірок документів, вмісту пакетів та сумок, а також огляду транспортних заходів. Усе це проводиться для того, аби належним чином забезпечити безпеку і порядок у місцях проведення заходів.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.