​У столиці поліцейські затримали киянина, який відібрав у жінки телефон

До чергової частини Подільського управління поліції від жінки надійшло повідомлення про те, що невідомий відібрав у неї мобільний телефон із навушниками. На виклик прибув екіпаж патрульних та слідчо-оперативна група, яка задокументувала подію, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко розповів, що нападник вихопив гаджет, який вона тримала у руках, а навушники зірвав із шиї.

«Потерпіла надала прикмети зловмисника та вказала напрямок, коди він побіг. Згодом екіпаж патрульних розшукав та затримав підозрюваного. Ним виявився 29-річний місцевий мешканець», - додав Владислав Іщенко.

Слідчим відділом Подільського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину та вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. За скоєне фігуранту загрожує до шести років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.