​Киянка намагалася вкрасти з магазину товар на суму 1200 гривень. Охорона її затримала

До чергової частини Оболонського УП ГУНП у м. Києві надійшло повідомлення про крадіжку в магазині, розташованому на проспекті Степана Бандери. На місце злочину виїхали патрульні та слідчо-оперативна група територіального управління поліції, яка задокументувала подію, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Як встановили правоохоронці, жінка пронесла товар повз каси та не оплатила його. Охорона магазину помітила протиправні дії зловмисниці, тому на виході жінку затримали і викликали наряд поліції.

Правопорушницею виявилась 30-річна киянка, яка вже мала за плечима кримінальний досвід за вчинення корисливих злочинів. Зловмисницю затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчим відділом Оболонського управління поліції за даним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.