«Колесо історії»: в КНУ відкрили виставку картин сина Франка

Сьогодні, 4 березня 2019 року, у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка відкрилася виставка картин «Колесо історії Тараса Франка», яка приурочена до 130-річчя від дня народження сина Івана Франка – Тараса. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Міжнародного фонду Івана Франка.


Виставка налічує понад 20 картин різних жанрів, написаних Тарасом Франком у період з 1932-го по 1950-й рік. Вона дає можливість зазирнути у міжвоєнний період України й очами сина Івана Франка – Тараса – побачити частину України у різних ракурсах: від гумористичних сюжетів, міського пейзажу, портретів і аж до соціально-політичних рефлексій автора!

Виставку підготовлено Міжнародним фондом Івана Франка за ініціативи ректора Київського національного університету ім. Шевченка Леоніда Губерського.

Нагадаємо, що 5 березня у Квартирі-музеї родини Івана Франка у Києві (вул. Володимирська, 48а, кв.15) буде відкрито нову музейну експозицію, присвячену Тарасу Франку. Початок о 12:00.

Онук Великого Каменяра Роланд Франко (верхня світлина). Фото прес-служби Міжнародного фонду Івана Франка



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.