​У Шевченківському районі столиці оперативники затримали раніше судимого чоловіка за крадіжку з лікарні

До чергової частини Шевченківського управління поліції зателефонував чоловік та повідомив про те, що з палати медичного закладу викрали його особисті речі. Оперативний черговий направив на вулицю Рейтарську наряд патрульних та слідчо-оперативну групу, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


На місці події правоохоронці опитали потерпілого та переглянули записи з камер відеоспостереження, розташованих у приміщенні лікарні. Співробітники поліції встановили особу, причетну до скоєння крадіжки, та оперативно затримали правопорушника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Зловмисником виявився 50-річний киянин, раніше судимий за скоєння майнових злочинів. На даний час із ним спілкуються слідчі, яким він надає покази.

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до шести років позбавлення волі.

Фото з мережі Інтернет



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.