ФБР внесло в список разыскиваемых террористов 60-летнюю женщину

fbi women

 
Американское Федеральное бюро расследований впервые включило в список разыскиваемых террористов женщину.


Ею стала Джоан Чесимард, обвиняемая, среди прочего, в убийстве сотрудника полиции в Нью-Джерси, которое произошло 40 лет назад.

Как подчеркнули в ведомстве, данное решение о включении Чксимард в этот перечень принято именно в годовщину трагического происшествия, что указывает на то, что преступление не утратило значимости даже спустя такой большой срок.

За информацию о преступнице обещано вознаграждение в два миллиона долларов. На данный момент преступнице чуть более 60 лет, она значится «внутригосударственным террористом, который убил полицейского», - заявили в ФБР.

Попавшая в списки ФБР, является бывшим членом Черной армии освобождения. В 1977 года женщину арестовали и приговорили к пожизненному сроку, но спустя два года она смогла бежать. Последний раз Чесимард видели в 1984 году на Кубе, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.