Євгенія Тимошенко візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції

evgtniya konferentsiya

 
Дочка екс-прем'єр-міністра України Євгенія Тимошенко разом з заступником голови партії «Батьківщина», керівником комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорієм Немирєю 1-2 лютого беруть участь у 50-й Мюнхенській безпековій конференції.


Про це повідомляє персональний сайт Юлії Тимошенко, передають «Конфлікти і закони».

Планується, що в рамках конференції, одна з панелей якої присвячена Україні, Євгенія Тимошенко та Григорій Немиря проведуть низку зустрічей з провідними політиками світу.

Як відомо, Мюнхенську конференцію започаткували у 1963 році, у розпал «холодної війни», для зустрічі високих представників країн-членів НАТО з метою обговорення конфлікту між Заходом та Сходом. З того часу вже впродовж півстоліття щороку провідні політики світу та експерти з питань безпеки обговорюють актуальні питання політики безпеки та висловлюють свої погляди на кризи у певних країнах. У 2009 році на Мюнхенській конференції виступала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.