Канадський дипломат висловився проти проведення виборів у Донбасі

dion

 
Міністр закордонних справ Канади Стефан Діон під час візиту до Києва висловився проти проведення місцевих виборів на захоплених проросійськими терористами територіях Донбасу на Сході України, оскільки там досі перебувають російські війська.


Як повідомляє Rzeczpospolita, про це він сказав після зустрічі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

«Для нас реалізація Мінських угод означає реальне припинення бойових дій. Якщо цього не відбудеться, то це означатиме, що іноземні війська досі не виведені із зони конфлікту. А якщо вони там залишаться, то складно собі уявити, яким чином мають відбутися там місцеві вибори», - підкреслив Діон.

Також він запевнив, що Оттава й надалі підтримуватиме Київ у проведенні реформ і в розмовах з Москвою.

«Хочу підкреслити, що Канада, відповідно до позиції голови уряду Джастіна Трюдо, буде ще більш ефективно діяти в напрямку підтримки України і буде відверто і чітко заявляти свою позицію в розмовах з російським урядом», - сказав глава МЗС Канади. При цьому Діон запевнив, що Канада не забуває і анексований Крим і наполягає на його поверненні під владу Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.