У Польщі стартують наймасштабніші навчання НАТО

polsha nato ucheniya

 
У Польщі стартують військові маневри НАТО Anakonda. Навчання пройдуть з 7 по 17 червня, повідомляє сайт Міноборони Польщі.


Цьогорічні навчання стануть наймасштабнішими з усіх, що проводилися в країні за останні 25 років, відзначається в прес-релізі. У маневрах буде задіяна 31 тисяч солдатів з армій більше половини країн-членів НАТО, повідомляє kavkazcenter.com.

Від Польщі в навчаннях візьмуть участь 12 тисяч військових. З числа інших країн, що беруть участь в маневрах, найбільш численним буде контингент США. Вашингтон направив до Польщі близько 14 тисяч солдатів, зазначають в міністерстві.

При цьому за всі попередні роки проходження в Польщі подібних маневрів в них взяло участь близько 50 тисяч військовослужбовців в цілому.

У навчаннях буде задіяно 3 тисячі одиниць військової техніки, в тому числі танки і бронетранспортери, 105 літаків і вертольотів, а також 12 кораблів. Маневри пройдуть на всіх польських полігонах.

«Мета навчань - зміцнити взаємодію національних і коаліційних командувань і підрозділів в рамках об'єднаної оборонної операції в умовах появи змішаних загроз», - наводить агентство повідомлення міноборони республіки.

«Сценарій «Анаконда-16» дозволяє перевірити готовність її учасників до реагування на весь спектр загроз, виявлених у діючих на даний час конфліктах, в тому числі до відповіді на гібридні загрози», - зазначає відомство.

Зокрема, підрозділи повинні будуть реалізувати завдання з тактичної інтеграції командувань і військ, керівництво ведення вогнем, медичної евакуації, ліквідації наслідків використання зброї масового ураження, переміщення військ на великі відстані.

За попередньою домовленістю, Росія направила до Польщі інспекторів. Росіяни відвідають район розміщення польської армії і дізнаються подробиці навчань НАТО «Анаконда 2016».

Паралельно з «Анакондою» в Польщі проходить ще ряд навчань, в тому числі морські навчання Baltops під керівництвом НАТО. Вони почалися 3 червня в південній частині Балтійського моря біля берегів Швеції, Данії та Польщі.

Крім того, в країні пройдуть також навчання Saber Strike («Удар шаблі»), спрямовані на відпрацювання переміщення військової техніки і особового складу через ФРН та Польщу в країни Балтії, а також в Румунію і Болгарію. В рамках «Анаконда» плануються маневри Swift Response («Швидка відповідь»), під час яких відбудеться перекидання десанту з США в Європу.

Навчання в Польщі проходять перед самітом НАТО у Варшаві, який відбудеться 8-9 липня. Днями глава Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох повідомив, що загроза агресії з боку Росії стане однією з тем першого дня саміту.

Він також зазначив, що НАТО не повернеться до відносин з Росією за принципом business as usual (як завжди). Крім того, в інтерв'ю виданню Rzeczpospolita Солох заявив, що політика Росії в її нинішньому вигляді є загрозою для Польщі.

Нагадаємо, що Німеччина включила Росію в список 10 глобальних загроз у новій оборонній доктрині Берліна. У відповідь в путінській за старою російською традицією Держдумі прикинулися дурниками, мовляв, не знають, про що йдеться, і назвали владу Німеччини божевільними.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.