​Оприлюднено звіт про катастрофу малайзійського літака MH370 в Індійському океані

Аналіз супутникових даних вказує на те, що коли у березні 2014 року літак Малайзійських авіаліній упав у води Індійського океану, за його штурвалом не було пілота. Про це повідомляє «Голос Америки».


Австралійське бюро з безпеки транспорту оприлюднило в середу звіт про катастрофу в той час, як у Сіднеї зібралися експерти для обміркування можливих пошуків літака, який пропав із 239 особами на борту.

Директор АББТ Пітер Фоулі заявив репортерам, що експерти зробили висновки на основі знайденої частини крила літака.

Австралійські експерти вважають, що літак, за всіма ознаками, летів на включеному автопілоті перед тим, як закінчилося пальне, і він пірнув в океан. Літак здійснював рейс з Куала-Лумпура до Пекіна.

Хоча в різних районах на берегах Індійського океану знайдено кілька уламків літака, який зник без сліду два з половиною року тому, місця катастрофи дотепер не встановлено.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.