​Нові санкції проти росії підтримують у Конгресі США

Член комітету Сенату з міжнародних відносин демократ Джін Шагін запропонувала Конгресу розглянути план протидії спробам росії вплинути на ситуацію в США і країнах Європи, які вона називає «атакою на демократію». Про це член сенатського комітету з міжнародних відносин Джін Шагін розповіла в інтерв’ю «Голосу Америки».


Сенатор пропонує розширити санкції проти москви, включивши в санкційні списки ключові російські енергетичні компанії, збільшити військову і фінансову підтримку НАТО, розширити програму допомоги Україні, включаючи поставку озброєнь і військової техніки, а також розробити стратегію протидії кампанії дезінформації, яку веде кремль, в тому числі домогтися того, щоб російський телеканал rt і інформаційне агентство sputnik офіційно визнали, що фінансуються з державного бюджету рф.

На запитання «Голосу Америки» «Чи підтримують цей план у Конгресі?» Джін Шагін відповіла, що Законопроект про розширення санкцій підтримують представники обох партій, і зараз треба переконати лідерів республіканців у верхній палаті розглянути цю ініціативу і винести її на голосування.

Джін Шагін. Фото video grab



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.