​Раднику Трампа кинули під ноги російський прапор

Після свідчень у Сенаті Джареда Кушнера, радника та зятя президента США, протестувальник попросив його поставити автограф на російський прапор. Повідомляється, що протестувальник ховався у групі журналістів, які чекали Кушнера на Капітолійському пагорбі. Коли Кушнер проходив повз групу співробітників ЗМІ, чоловік вихопився уперед, кинув під ноги раднику президента прапор та крикнув: «Ти поставиш автограф на мій російський прапор? Постав, будь-ласка, автограф на мій російський прапор», - передає «Голос Америки».


Як відомо, у понеділок Кушнер виступив на закритих слуханнях Сенатського комітету з розвідки, де свідчив про власні зустрічі із представниками уряду росії. Свідчення були зумовлені тим, що спеціальна звітна форма Кушнера, надана ним у ході працевлаштування в Адміністрацію США, не включила відомостей про деякі його зустрічі протягом 2016-го року. У самого Кушнера заявили, що ситуація виникла через помилку підлеглого, який вносив дані до відповідної форми.

Джаред Кушнер. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.