​Представників Facebook, Google, Twitter у Конгресі та Сенаті розпитають про втручання росії у вибори

Представники Facebook, Twitter та Google запрошені виступити на слуханнях сенатського та конгресового комітетів з питань розвідки 1 листопада. Слухання будуть присвячені втручанню росії в американську політику, повідомляє «Голос Америки».


Facebook та Twitter уже погодились відправити своїх представників. Повідомляється, що представники Google ще не підтвердили, що відправлять своїх представників. Очікується, що компанія зрештою піде на це.

Раніше провідні соціальні мережі повідомляли про те, що виявили численні облікові записи, пов'язані із росією, які протягом виборчої кампанії активно поширювали інформацію, націлену на американську аудиторію.

Американські ЗМІ повідомляли, що, зокрема, за допомогою Facebook буцімто російські агенти організовували мітинги у США, поширювали рекламу, яка привертала увагу до контроверсійних питань американського суспільного життя тощо. Також відомо про закупівлю політичної реклами на Facebook з росії.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.