​США можуть висунути звинувачення шістьом кремлівським чиновникам за втручання у вибори

Міністерство юстиції США встановило імена принаймні 6-х російських чиновників, які брали участь у незаконному проникненні в комп'ютерні мережі Національного комітету Демократичної партії. Про це повідмоляє видання The Wall Street Journal, пише «Голос Америки».


Повідомляється, що прокурори можуть висунути офіційні звинувачення наступного року. Видання відзначає, що розслідування щодо зламу комп'ютерних мереж відбувається окремо від завдання спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує ймовірне втручання росії у президентські вибори 2016-го року, включно з потенційними зв'язками між виборчим штабом Дональда Трампа та Кремлем.

Сайт WikiLeaks, який розвідслужби США характеризують як ворожу недержавну розвідувальну службу, у ході виборчої кампанії минулого року оприлюднив електронне листування голови виборчої кампанії Клінтон Джона Подести та листування різних співробітників штабу кандидатки у президенти від Демократичної партії.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.