​Коаліційна угода в Німеччині засуджує дії росії в Криму і на Донбасі

Канцлер Німеччини Анґела Меркель і Мартін Шульц досягли в середу угоду про створення коаліційного уряду. Щоб покласти край багатомісячній кризі в країні, канцлер була змушена погодитись передати партнерам із Соціал-демократичної партії важливе Міністерство фінансів, повідомляє «Голос Америки».


Тепер центристсько-ліва Соціал-демократична партія мусить здобути підтримку з боку своїх скептичних членів для схвалення угоди з очоленою Меркель Християнсько-демократичною партією, пише видання Associated Press.

Коаліційна угода, сказала Меркель, може бути «основою доброго і стабільного уряду, який потрібен нашій країні, і багато людей у світі розраховують на нас».

Німеччина вже побила рекорд у післявоєнний період, якщо йдеться про час, що минув від виборів 24 вересня минулого року. До складення присяги новим урядом ще потрібно кілька тижнів.

У цей час Меркель очолює тимчасовий уряд, який не може вдатися до більших ініціатив або відігравати значну роль у Європейському Союзі, в якому поки що провідну роль відіграє президент Франції Еммануель Макрон.

Голова Соціал-демократичної партії і колишній президент Європейського парламенту Мартін Шульц заявив, що після досягнення угоди Німеччина повернеться до активної і провідної ролі в ЄС. Згідно з угодою, Німеччина також платитиме більше до бюджету ЄС.

Угоду ще мусять схвалити понад 460 тисяч членів СДП, що займе кілька тижнів. Багато соціал-демократів скептично наставлені до угоди після катастрофічних результатів минулих виборів. Якщо більшість членів партії скажуть «ні», коаліція не може бути створена. Це може довести навіть до нових виборів.

Напередодні виборів у вересні Шульц обіцяв перейти до опозиції, але в листопаді змінив думку, коли зусилля Меркель створити коаліцію з двома меншими партіями не принесли результатів.

Соціал-демократи, за всіма ознаками, очолюватимуть міністерства закордонних справ, праці і фінансів. Якщо коаліційний уряд таки буде створений, тоді ультраправа партія Альтернатива для Німеччини залишиться найбільшою опозиційною партією.

У коаліційні угоді соціал-демократів з християнськими демократами говориться також про Україну. Вони підтримали ідею відновлення територіальної цілісності України і заявили, що сприятимуть мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі. Німеччина сприятиме стабільності в Україні і готова надати кошти для відбудови Донбасу.

Як повідомляє Deutsche Welle, Україна може розраховувати на отримання допомоги, якщо, відповідно до Мінських угод, відведе своє важке озброєння від лінії розмежування і встановить припинення вогню, за яким спостерігатиме місія ООН.

Київ не може припинити процес реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією.

Коаліційна угода засуджує дії росії в Криму і на Донбасі. Німеччина продовжуватиме жорсткий курс проти росії.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.