​Під час нападу на посольство США в Чорногорії загинув сам нападник

Офіційні джерела в Чорногорії повідомляють, що невідома особа кинула вибуховий пристрій, імовірно гранату, в будівлю американського посольства у столиці Подґориці, а потім сама загинула унаслідок другого вибуху, передає «Голос Америки».


У повідомленні через Twitter чорногорський уряд заявляє, що близько опівночі з середи на четвер «невідома особа вчинила самогубство з допомогою вибуху».

У репортажах йдеться, що свідки чули два вибухи і що ніхто інший поранень не зазнав, а будівля великих ушкоджень не має.

Поліція намагається опізнати нападника, який, згідно з деякими повідомленнями, був чоловіком, і його мотиви.

Посольство США закликало американських громадян не підходити до будівлі, допоки буде відповідне оголошення.

США встановили дипломатичні відносини з Чорногорією 2006 року, коли вона проголосила незалежність.

Чорногорія, найменша з колишніх республік Югославії (населення 630 тисяч), у травні минулого року стала 29-тим членом НАТО.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.