​Аслунд про позицію Німеччині в газовій суперечці росії та України: «Німеччині має бути соромно…»

«Німеччині має бути соромно: «газпром» відмовляється визнавати рішення міжнародного арбітражу з «Нафтогазом», а уряд Німеччини звинувачує обидві сторони». Так експерт вашингтонського аналітичного центру Atlantic Council Андерс Аслунд прокоментував заяву спікера німецького уряду Штеффена Зайберта стосовно погроз російського «газпрому» припинити контракт з постачання газу з українським «Нафтогазом», повідомляє «Голос Америки».


Дві сторони мають виконувати рішення Стокгольмського арбітражу, наголосив Штеффен Зайберт.

«В інтересах Німеччини, Європейського Союзу, росії та України, щоб ці обидві країни довели, що вони є надійними партнерами в газопостачанні газу до Європи та гарантували безперебійні поставки», - сказав Зайберт.

Він повторив точку зору уряду Німеччини про те, що новий газопровід через Балтійське море в обхід України «є виключно комерційним проектом», однак додав, що «в інтересах Німеччини та Європи, щоб Україна продовжила відігравати роль в транзиті російського газу».

Андерс Аслунд. Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.