​МВФ більш стримано оцінив економічне зростання в Україні, ніж НБУ та аналітики

У новому огляді МВФ «Перспективи світової економіки», опублікованому у вівторок, МВФ залишив без змін свій прогноз реального економічного зростання України на 2018 рік на рівні 3,2%. Це відрізняється від прогнозних показників, яких на тепер дотримується Національний банк України, а також прогнозів Міжнародного інституту фінансів (IIF) – світової асоціації фінансистів з головним офісом в Вашингтоні, США.


«У своєму останньому прогнозі IIF переглянув оцінку показника реального зростання ВВП до 3,3% з 3%, а в інфляційному звіті від січня 2018 року Національний банк України вказав на очікуване зростання економіки України в 3,4% в 2018 році, вище ніж 3,2%, які НБУ прогнозував в жовтні 2017 року», - наголосив Йорбол Якшиліков, економіст IIF з нових європейських країн в коментарі Українській службі «Голосу Америки».

МВФ є більш обережним, утримуючись від змін прогнозу, в той час як НБУ та іноземні аналітики приватного сектору є стримано оптимістичними, допускаючи, хоч і незначний, але перегляд в позитивний бік, зазначає Якшиліков.

Аналітик, однак, наголосив, що різниця в показниках є незначною для України, довгостроковий прогноз зростання якої складає 4%.

Наприкінці квітня в своєму новому інфляційному звіті Національний банк України оголосить нові оцінки показників економічного зростання і тоді можна буде більше сказати, чи збереже НБУ свій поміркований оптимізм стосовно зростання економіки України в цьому році.

Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.