​США не підтримують організацію так званого референдуму в окупованій частині України

Адміністрація США не підтримує проведення референдуму на сході України і не розглядає таку можливість. Так в Раді національної безпеки США відповіли на запит Української служби «Голосу Америки». «Адміністрація не розглядає можливість підтримки референдуму на сході України», - заявив речник Ради національної безпеки США Ґеррет Маркі.


«Більше того, організація так званого референдуму в тій частині України, яка не перебуває під контролем уряду, буде незаконною», - додав він.

В адміністрації Трампа підтвердили, що основоположним документом, за яким відбувається врегулювання конфлікту на сході України, є Мінські домовленості.

«Врегулювання конфлікту на Донбасі відбувається відповідно до Мінських домовленостей і ці домовленості не передбачають проведення референдуму», - Наголосив Маркі.

Нагадаємо, агентство Bloomberg, посилаючись на власні джерела, повідомило, що президент росії володимир путін оголосив російським дипломатам, що він запропонував президенту Трампу провести референдум на Донбасі. Таку пропозицію путін, буцімто, висловив на зустрічі з Трампом, що відбулась у Гельсінкі 16 липня.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.