​Більшість американців хочуть завершення розслідування Мюллера до проміжних виборів

Дві третини американців, незалежно від їх партійних вподобань, хотіли б завершення розслідування російського втручання у вибори США в 2016 році до виборів у Конгрес, які відбудуться у листопаді цього року.


Відповідні результати продемонструвало опитування CNN, проведене центром SSRS. У червні 29% респондентів вважало, що Трамп діє правильно стосовно розслідування Мюллера. Відповідний рейтинг у самого Мюллера сягав 41%. Згідно з опитуванням, підтримка Трампа у серпні зросла до 34%, а Мюллера – до 47%. Близько 70% респондентів вважає, що Трамп має дати інтерв'ю Мюллеру, повідомляє «Голос Америки».

Відповідно до опитування, 66% респондентів хочуть, щоб розслідування Мюллера завершилось до проміжних виборів у Конгрес в листопаді. Тільки 26% заявили, що час не має бути ціллю.

Опитування SSRS має вибірку в 1002 людини (окрім питання про підтримку Трампа в розслідуванні Мюллера в серпні, де вибірка була 496 респондентів). Вірогідна похибка – близько 3,9%.

Цифри дещо відрізняються від он-лайн опитування, проведеного раніше Zogby Analytics, яке цитує Washington Examiner. Відповідно до останнього, 52% респондентів вважають, що Мюллеру «вже час» завершити розслідування. Тільки 30% хоче, щоб розслідування продовжилось.

Сам Трамп неодноразово наголошував, що розслідування має завершитись. Зокрема, він питав, чи призведе звільнення агента ФБР Пітера Строка (останній посідав провідну посаду у розслідуванні щодо Гілларі Клінтон, а пізніше у розслідуванні щодо втручання росії, і в особистому листуванні виявив упередженість щодо Дональда Трампа - прим. ГА) до закриття справи Мюллера. Президент Дональд Трамп у пості в Twitter питав, чи означає звільнення Пітера Строка з ФБР закриття розслідування російського втручання у президентські вибори США 2016 року спеціальним прокурором Робертом Мюллером.

«Агента Пітера Строка щойно звільнили з ФБР – нарешті. Перелік поганих гравців в ФБР та Міністерстві юстиції стає дедалі більшим. З огляду на те, що Строк був відповідальним за «полювання на відьом», чи зупиниться воно (розслідування - ред. ГА) тепер? Це просто обман. Ніякої змови, ніяких перешкод – я просто відбиваюсь», - писав Трамп у пості в Twitter.

Президент США заявляв, що розслідування Роберта Мюллера щодо нього є надуманим, політично мотивованим і не виявить жодних порушень з боку Трампа.

Президент США також звертав увагу на повідомлення ЗМІ про роль упереджених щодо нього агентів ФБР у розслідуванні стосовно Клінтон, заявивши, що це пояснює висновки ФБР щодо Клінтон. Як відомо, розслідування ФБР щодо Клінтон не знайшло у її та її команди діях (використання приватної електронної пошти для урядового листування, знищення електронних носіїв інформації) ознак злочинних дій, але схарактеризувало її дії як безвідповідальні.

Власне, оприлюднення такого висновку напередодні виборів президента США 2016-го року тодішнім директором ФБР Джеймсом Комі, як вважають численні критики з табору демократів та республіканців, вплинуло на результат виборів у США та буцімто похитнуло довіру частини виборців до Гілларі Клінтон.

Роберт Мюллер. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.