​ЄС продовжив дію економічних санкцій проти росії

Одноголосним рішенням ЄС продовжив дію економічних санкцій проти росії. Про це президент Європейської ради Дональд Туск повідомив у Twitter. «Рішення: ЄС одноголосно продовжив дію економічних санкцій проти росії з огляду на нульовий прогрес у втіленні Мінських домовленостей», - написав посадовець, повідомляє «Голос Америки».


«Потужний сигнал від ЄС, що росія має серйозно ставитись до виконання Мінських домовленостей і обрати мир для України». Так прокоментував у Twitter рішення ЄС спецпредставник США з питань України Курт Волкер.

Строк дії цих санкцій, спрямованих в основному проти російської фінансової системи, мав завершитись наступного місяця.

Санкції було запроваджено проти росії в 2014 році, після анексії Кримського півострова. Їх регулярно продовжують через нестачу прогресу у встановленні миру.

Послаблення санкційного режиму залежатиме від того, чи вважатиме ЄС, що росія виконує Мінські домовленості.

Захоплення росією трьох українських військових кораблів та їх екіпажів спонукало до закликів в Європі та США ще посилити санкцій проти росії.

Дональд Туск. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.