​У Конгресі США демократи влаштували марафон з читання звіту спецпрокурора Мюллера

Від 12 до 14 годин тривало читання звіту спецпрокурора США Мюллера, виданого за результатами розслідування втручання росії до виборів у США. Читання розпочались опівдні 16 травня в залі для слухань Конгресу і транслювалися на державному ТБ-каналі. Обсяг звіту складає 448 сторінок. Читання опівдні розпочала конгресвумен Мері Гей Скенлон, яка є членом Судового комітету Палати представників Конгресу США, повідомляє «Голос Америки».


«Багато пересічних людей не бачили звіт Мюллера», - зазначила конгресвумен Сильвія Гарсія. «Це – спроба дати тим, хто цікавиться, але не має часу повністю все читати, зможе послухати це і зрозуміти, про що саме йдеться».

Звіт Мюллера було оприлюднено 18 квітня. Представляючи звіт 18 квітня, міністр юстиції Вільям Барр наголосив, що кампанія Трампа не вступала в змову з росією, президент не перешкоджав правосуддю, а також зазначив, що слідство утрималось від висновку стосовно того, чи перешкоджав президент США Дональд Трамп правосуддю, однак наводились докази можливого перешкоджання правосуддю з боку президента.

Спецпрокурор США письмово висловив своє невдоволення тим, як було узагальнено висновки його розслідування втручання росії до президентських виборів США. У листі до міністра юстиції Вільяма Барра спецпрокурор Роберт Мюллер вказав, що узагальнення «не повною мірою передало контекст, природу та сутність» висновків слідства.

Мері Гей Скенлон. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.