​Трамп чекає «дуже хорошої розмови» з путіним на саміті G20

Президент США Дональд Трамп відмовився відповідати на запитання журналістки каналу CNN, чи попросить він володимира путіна не втручатись у вибори президента Сполучених штатів у 2020-му році, але, як видається, підтвердив плани спілкуватись із ним на саміті G20, повідомляє «Голос Америки».


«У мене з ним буде дуже хороша розмова. А що я йому скажу - не ваша справа», - заявив президент США.

Раніше помічник президента рф Юрій Ушаков повідомив журналістам, що зустріч президентів США та росії – Дональда Трампа і володимира путіна – в кулуарах саміту «Великої двадцятки» в Осаці відбудеться 28 червня. Він уточнив, що зустріч триватиме протягом години.

За словами Ушакова, обговорюватися на ній будуть, ймовірно, проблеми регіональної стабільності, в тому числі Сирія, Венесуела й Іран.

Кореспондент CBS News у Білом домі Марк Ноллер (Mark Knoller) також написав у Twitter, що Трамп очікує, що зустріч із путіним відбудеться.

В інтерв’ю у телепрограмі Meet the Press Трамп заявив, що під час зустрічі із путіним на саміті може порушити тему втручання росії у вибори у США.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.